?>

Polecane artykuły o roślinach

Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować Wam kilka artykułów na temat roślin, które w ostatnim czasie wpadły nam w oko! Znajdziecie tu teksty poradnikowe i inspiracyjne, które mogą odmienić Wasz spojrzenie na świat kwiatów i roślin! Zapraszamy do lektury i mamy nadzieję, że nasze artykuły przybliżą Wam ten fascynujący temat jeszcze bardziej.

Kiedy przesadzić roślinę – Zielone Znaki

Krótki artykuł poradnikowy, który wyjaśnia kiedy zająć się przesadzaniem roślin doniczkowych. Dlaczego nie należy tego robić zbyt późno ani zbyt szybko. Koniecznie sprawdź artykuł autorstwa bloga Zielone Znaki.

Jaką doniczkę wybrać? Wyjaśnia plantip!

Plantip jest znany z doskonałych artykułów poradnikowych, tym razem wzięli na warsztat temat doniczek. Artykuł z pewnością pomoże Ci wybrać najlepsze możliwe naczynie na Twoje rośliny! Jaką doniczkę wybrać? Sprawdź plantip!

rośliny doniczkowe

ImpresjaPark2 wyjaśnia jakie rośliny na okno północne

Rośliny w ciemnych mieszkaniach to zawsze duży problem. ImpresjaPark2 przychodzi z odpowiedzią i artykułem jakie rośliny najlepiej poradzą sobie na oknie północnym i w ciemnych pomieszczeniach. Polecamy lekturze!

Jak uprawiać epipremnum bez podłoża?

Perfekt mebel wziął się za temat uprawy roślin bez podłoża. Opisują cały schemat na podstawie jednej z najbardziej popularnych roślin doniczkowych. Artykuł może być również bardzo pomocny dla osób planujących przesadzanie roślin i kwiatów. Zapraszamy serdeczne!

Jak dbać o rośliny doniczkowe?

Na koniec zapraszamy do lektury naszego kwiatowego poradnika, który pomoże nam dbać o rośliny doniczkowe!

0 0 votes
Article Rating